Historia

Kancelaria Adwokacka adw. Jarosława Klimonta powstała w 1999 r. w wyniku przekształcenia założonej w 1997 r. Kancelarii Radcy Prawnego.

Bliska współpraca z adw. Tomaszem Ziemskim nawiązana na początku istnienia Kancelarii, zaowocowała stopniowym rozszerzaniem zakresu jej działalności. Zainteresowania adwokatów skupiały się głównie na prowadzeniu spraw gospodarczych i cywilnych, ale także z sukcesami prowadzono sprawy karne, w szczególności wynikające ze stosunków gospodarczych.
Kancelarii zaufało wiele firm, instytucji i podmiotów administracji publicznej, powierzając jej kompleksową obsługę prawną, w tym przygotowywanie opinii prawnych, umów obejmujących różne aspekty działalności gospodarczej oraz udział w negocjacjach z kontrahentami.
Obecnie z Kancelarią współpracują adwokaci specjalizujący się w szerokim wachlarzu zagadnień dotyczących prawa gospodarczego, cywilnego, karnego oraz prawa administracyjnego, mieszkaniowego, spółdzielczego, podatkowego, rodzinnego oraz prawa pracy. Z powodzeniem podejmujemy się spraw trudnych i nietypowych, zwłaszcza związanych z prowadzeniem inwestycji i z zakresu prawa spółek.
W działalności Kancelarii udanie łączymy wiedzę, umiejętności i doświadczenie poszczególnych prawników tworząc dobrze funkcjonujący i efektywny zespół, w skład którego wchodzą adwokaci: Jarosław Klimont, Tomasz Ziemski, Mateusz Sudowski, Aleksandra Klimont. Gwarancją naszej skuteczności jest bardzo dobre przygotowanie merytoryczne, bogate doświadczenie oraz stałe doskonalenie zawodowe.